Ευκαιρίες Καριέρας

Χάρη στη συνεχώς αυξανόμενη εμπορική δραστηριότητα, σε συνδυασμό με την επέκταση σε όλο τον κόσμο και την τεχνολογική πρόοδο,
η ΕΤΕΜ προσφέρει σημαντικές ευκαιρίες σε νέους και ταλαντούχους επαγγελματίες για να ξεκινήσουν την καριέρα τους σε έναν από τους μεγαλύτερους και πιο διακεκριμένους ομίλους της Ελλάδας.

  • Αναζητούμε άτομα που διακατέχονται από δημιουργικό και πρωτοποριακό πνεύμα, και προσηλώνονται στην επίτευξη του καλύτερου αποτελέσματος.
  • Άτομα που καλωσορίζουν και αποδέχονται τις προκλήσεις, επιτυγχάνουν στόχους και διαθέτουν επαρκή εμπειρία στον κλάδο αλουμινίου.
  • Αναζητούμε άτομα με πάθος, χαρακτήρα, σεβασμό κι εργασιακή ηθική.

Job Openings

Τμήμα
Παραγωγή
Magoula, Attikis

H Cosmos Aluminium, πρότυπη μονάδα διέλασης αλουμινίου αναζητά υποψήφιους, για τις εγκαταστάσεις της στη Μαγούλα - ΕΤΕΜ, με όρεξη για δουλειά και επαγγελματισμό για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων

// Εργαζόμενοι Παραγωγής

// Εργοδηγοί Παραγωγής

// Ηλεκτρολόγοι

Με κύρια καθήκοντα:

Την εύρυθμη και απρόσκοπτη λειτουργία του πόστου ευθύνης του σύμφωνα με τα πρότυπα ασφαλείας και ποιότητας της εταιρίας.

Προφίλ υποψηφίου:

  • Βασική μόρφωση.
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Για τους άντρες υποψηφίους εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρονται:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα από τα πιο σύγχρονα εργοστάσια διέλασης της Ευρώπης .
  • Συνεχής εκπαίδευση πάνω σε τελευταίας τεχνολογίας μηχανολογικό εξοπλισμό διέλασης προφίλ αλουμινίου.
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ομαδικό πνεύμα
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων.
  • Bonus παραγωγικότητας αλλά και επιπλέον παροχές.
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση κατά ατυχημάτων με 24ωρη κάλυψη.

Όλες οι αιτήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές.

Τμήμα
Large Scale Projects
Project Support Engineer

We are looking for a Project Support Engineer to join our facilities, located in Magoula, Greece.

Key responsibilities

  • Claiming the awarding of construction projects with ETEM systems and products.
  • Specifying to Architectural Studios, and promoting to Construction Companies and Private or Public sector Authorities for ETEM's systems and solutions.
  • Analyzing projects’ requirements and documentation, directing  for the specification and/or quotation phases.
  • Providing technical support and consulting during specification and project execution phases.

Skills and qualification

  • Engineering Degree from Technical University or Technological Educational Institute.
  • Very good knowledge of drafting software (AutoCAD) and specialized engineering platforms (Autodesk Mechanical Desktop, Inventor, Revit).
  • Excellent verbal and written English language skills.
  • Experience in relevant subject and position.
  • Driving license.
  • Use of architectural systems support software (eg Logical, FP PRO et al) will be considered a strong asset.
  • Good knowledge of other foreign language will be preferred.
  • Possibility of traveling within or outside Greece.

What we offer

  • Competitive remuneration package;
  • Continuous training;
  • Opportunities for development in a dynamic and growing international group;
  • Long-term career with a well-established and highly rated company.

Job application form

Τα πεδία με αστερίσκο (*) είναι υποχρεωτικά.

Η ΕΤΕΜ σας πληροφορεί ότι μέρος των δεδομένων που παρέχονται εθελοντικά σε αυτήν την ανακοίνωση είναι απόρρητα και υπάγονται σε διαχείριση ειδικής προστασίας, σύμφωνα με τους κανονισμούς 2016/679 και την πράξη προστασίας προσωπικών δεδομένων. Τα παρεχόμενα προσωπικά δεδομένα θα υποβληθούν σε επεξεργασία για την επίτευξη επιτρεπόμενων από τους νόμους σκοπούς που σχετίζονται με την τρέχουσα ανακοίνωση, καθώς και για την επίτευξη του νομικού συμφέροντος του διαχειριστή των προσωπικών δεδομένων. Η ETEM επεξεργάζεται, αποθηκεύει και χρησιμοποιεί τα προσωπικά δεδομένα που παρέχονται εθελοντικά, σύμφωνα με τους όρους που προβλέπονται από τη νομοθεσία ,και εγγυάται την ασφάλεια και το απόρρητό σας. Σας ενημερώνουμε ότι συμφωνείτε η ΕΤΕΜ να παρέχει τα προσωπικά δεδομένα στις αρχές και κυβερνητικούς θεσμούς ή τρίτες πλευρές, όταν αυτή η υποχρέωση επιβάλλεται από το νόμο ή είναι απαραίτητη για την υλοποίηση των δικαιωμάτων και των νομικών συμφερόντων σας ως συμμετέχοντες σε μια επιλογή και για πιθανή μελλοντική δημιουργία εργασιακών σχέσεων. Σε συμμόρφωση με τους εσωτερικούς κανόνες της ΕΤΕΜ, διατηρείται το δικαίωμα πρόσβασης και διόρθωσης των προσωπικών σας δεδομένων, το δικαίωμα διαγραφής, καθώς και το δικαίωμα ένστασης κατά την επεξεργασία, παροχή και αποκάλυψη των προσωπικών σας δεδομένων για διαφορετικούς σκοπούς από τους αναφερόμενους εδώ.